Kdo jsme

O firmě Aquatrading 

Obchodní společnost Aquatrading s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1998 a trvale se zabývá obchodem s renomovanými evropskými výrobci čerpací techniky.

Svou činnost začala firma v pronajatých prostorách v Uherském Ostrohu, budoucí vývoj však odhalil její potenciál a významným mezníkem v historii firmy bylo vybudování vlastního obchodního zázemí ve Veselí nad Moravou. Tato skutečnost přinesla firemním zákazníkům výrazné zlepšení v oblasti klientského servisu. Větší skladové prostory umožnily rozšířit škálu a množství nabízených položek i zároveň větší komplexnost a komfortnost doprovodných služeb. Ruku v ruce s rozšiřujícími se skladovými prostory i centrální servis dostál zásadních proměn a nyní disponuje pracovištěm na vysoce profesionální úrovni.

Dalším důležitým mezníkem v historii firmy byl vstup na trh se svými vlastními čerpadly značky Aquacup. Tento krok přispěl nejenom k rozšíření portfolia firmy, ale také k rostoucímu počtu zákazníků, vlastních zaměstnanců a samozřejmě tím i navýšení skladových zásob.Již řadu let je společnost Aquatrading s.r.o. důležitým hráčem také na evropském trhu, kde si v mezidobí vybudovala síť regionálních prodejců.

Cílem naší práce je budování dobrých dlouhodobých vztahů s našimi obchodními partnery, snažit se jim pomáhat v jejich podníkání tak, aby byli spokojeni nejen oni, ale také jejich zákazníci. V rámci těchto obchodních vztahů chceme přinášet řešení jak standartní, tak specifická a to nejen v oblasti technické podpory, ale také například v oblasti logistiky.

Chceme být spolehlivý, flexibilní a inovativní partner, který pomůže růstu Vaší prosperity!